Edukatorzy

  1. Lista Edukatorów działających w ramach stażu w programie Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy:

Nazwisko i imię Województwo Miasto działalności
Słota Marta Dolnośląskie Jawor
Fuczko Natalia Dolnośląskie Lubin
Burszowska Anna Dolnośląskie Milicz
Nowak Aneta Dolnośląskie Świdnica
Gil Aleksandra Dolnośląskie Uciechów
Górka-Czarska Kamila Dolnośląskie Wrocław
Konikowska Klaudia Dolnośląskie Wrocław
Pabisiak Katarzyna Dolnośląskie Wrocław
Przeliorz Anna Dolnośląskie Wrocław
Ring Lucyna Dolnośląskie Wrocław
Temler Aleksandra Dolnośląskie Wrocław
Kuśmierczyk Katarzyna Dolnośląskie Wrocław, Bolesławiec (i okolice)
Talaga-Duma Małgorzata Dolnośląskie Wrocław, Oława, Siechnice, Jelcz-Laskowice
Butkiewicz Magdalena Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz
Stańczyk Izabela Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz
Maciejewska Katarzyna Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz i okolice
Tadrowska Sylwia Kujawsko-Pomorskie Dąbrowa Biskupia
Buszkiewicz Katarzyna Kujawsko-Pomorskie Inowrocław
Nowak Maria Kujawsko-Pomorskie Toruń i okolice
Tetzlaff Ewa Kujawsko-Pomorskie Wyrzysk
Walczak Martyna Kujawsko-Pomorskie Żnin i okolice
Kwiecień Weronika Lubelskie Krasnystaw
Karwat Jolanta Lubelskie Lublin
Paździor Sylwia Lubelskie Lublin
Wasyluk Weronika Lubelskie Lublin
Kukiełka Agata Lubelskie Lublin, Biłgoraj
Brodowska Paulina Lubelskie Modliborzyce
Ostrówka Magdalena Lubelskie Tomaszów Lubelski i okolice
Szary Marcin Mazowieckie
Wójcicka Katarzyna Mazowieckie Czernice Borowe
Małkowska Katarzyna Mazowieckie Gostynin
Lichosik Katarzyna Mazowieckie Grójec
Gogół-Aninowska Magdalena Magdalena Mazowieckie Józefów
Wenelska Anna Mazowieckie Konstancin-Jeziorna
Ciężkowska Magdalena Mazowieckie Mińsk Mazowiecki
Wojtyra Nina Mazowieckie Otwock
Rowińska Izabela Mazowieckie Piaseczno
Strzelińska Patrycja Mazowieckie Piastów
Wiktorowicz Katarzyna Mazowieckie Pruszków, Warszawa, Piastów, Brwinów, Milanówek, Grodzisk mazowiecki
Bielewska Joanna Mazowieckie Przyłęk
Ciskowska Aleksandra Mazowieckie Pułtusk
Miśkiewicz Marlena Mazowieckie Płock, Gostynin, Kutno, Łowicz, Sochaczew, Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk
Darczuk Izabela Mazowieckie Radom
Ostrzyżek Izabela Mazowieckie Radom
Matuszewska Milena Mazowieckie Rząśnik
Wałachowska Paulina Mazowieckie Sokołów Podlaski
Bednarczyk Jowita Mazowieckie Warszawa
Cieślańska Anna Mazowieckie Warszawa
Duda Olga Mazowieckie Warszawa
Gieroń Magdalena Mazowieckie Warszawa
Irisik Paulina Mazowieckie Warszawa
Owczarek Halina Mazowieckie Warszawa
Saj Agnieszka Mazowieckie Warszawa
Śnieć Dorota Mazowieckie Warszawa
Stasieło Monika Mazowieckie Warszawa
Stępniewska Justyna Mazowieckie Warszawa
Strojek Agnieszka Mazowieckie Warszawa
Świerzbin Marta Mazowieckie Warszawa
Szmurło Agnieszka Mazowieckie Warszawa
Szostak Dorota Mazowieckie Warszawa
Tomaszek Marta Mazowieckie Warszawa
Wierzbicka Maria Mazowieckie Warszawa
Wojda Laura Mazowieckie Warszawa
Łagowski Łukasz Mazowieckie Warszawa
Lubomska Dorota Mazowieckie Warszawa, Piaseczno, Lesznowola, Raszyn, Tarczyn, Nadarzyn
Ambroziak Agnieszka Mazowieckie Warszawa, Sochaczew, Skierniewice, Łowicz
Trzepla-Kowalska Paulina Mazowieckie Warszawa, Warka, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grójec
Świerczewska Karina Mazowieckie Łomianki
Grzanka Katarzyna Małopolskie Bogucin Mały
Serafin Paulina Małopolskie Chrzanów
Hejmo Filip Małopolskie Kraków
Lutak Marta Małopolskie Kraków
Wójtowicz Marta Małopolskie Kraków, Tarnów, Brzesko, Gorlice, Nowy Sącz
Mlak Karolina Małopolskie Kraków, Wadowice, Brzesko, Tarnów, Bielsko-Biała
Sokół Dorota Małopolskie Kraków, Wieliczka
Patrzałek Anna Małopolskie Kraków, Wieliczka, Skawina, Wadowice, województwo małopolskie
Włodzimirow Dorota Małopolskie Nowy Wiśnicz, Bochnia i Brzesko, Gdów, Niepołomice
Niemeczek Helena Opolskie Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Głubczyce, Krapkowice, Zdzieszowice
Boba Paulina Opolskie Namysłów
Kwiczala Anna Opolskie Nysa
Szumlak Weronika Opolskie Opole
Krasoń Anna Opolskie Prudnik
Igras Amanda Podkarpackie Krzeszów
Wieleńska Angelika Podkarpackie Przemyśl
Drozdowska Urszula Podkarpackie Ropienka
Szady Paulina Podkarpackie Rzeszów
Wąsacz Agata Podkarpackie Rzeszów
Kłeczek Justyna Podkarpackie Rzeszów i okolice
Kaczor Dominika Podkarpackie Rzeszów, Boguchwała, Łańcut, Kolbuszowa, Sanok
Cimek Katarzyna Podlaskie Białystok
Więckowska Eliza Podlaskie Białystok i okolice
Jarmoszko Adrianna Podlaskie Warszawa, Białystok
Krasowska Urszula Podlaskie Łapy
Podyma Justyna Podlaskie Łomża
Kopiszka Joanna Pomorskie Charzykowy
Fankidejska-Mrowińska Anna Pomorskie Chojnice
Karpiczenko Natalia Pomorskie Gdańsk
Langer-Rajchowska Hanna Pomorskie Gdańsk
Przybytkowska Agata Pomorskie Gdańsk
Sąpór Aleksandra Pomorskie Gdańsk
Bednarowicz Karolina Pomorskie Kwidzyn
Matysiak-Płoszaj Magdalena Pomorskie Malbork, Kwidzyn
Barandziak Jowita Pomorskie Pogódki
Laskowska Paulina Pomorskie Połchowo
Badowska Małgorzata Pomorskie Sopot
Fułek Małgorzata Pomorskie Sopot
Moćko Bożena Pomorskie Trójmiasto
Dębska Justyna Śląskie Bielsko-Biała
Szymańska Małgorzata Śląskie Bielsko-Biała
Blachura Damian Śląskie Bielsko-Biała, Kozy, Kęty i okolice
Sarapata Iwona Śląskie Bytom
Stroba Marek Śląskie Bytom
Borys Magdalena Śląskie Chorzów, Katowice, Siemianowice Śląskie, Bytom, Świętochłowice
Krzysteczko Aleksandra Śląskie Chorzów, Świętochłowice, Bytom, Katowice, Ruda Śląska
Szostkiewicz Karolina Śląskie Częstochowa
Przysiecka Marita Śląskie Gliwice
Mirska Renata Śląskie Katowice
Wójcik Nadia Śląskie Koszęcin
Deska Edyta Śląskie Miedźno
Drewniok Magdalena Śląskie Rybnik
Kucharska Agnieszka Śląskie Siemianowice Śląskie, Ustroń
Deperas Iwona Śląskie Skoczów, Cieszyn
Gruszka Agnieszka Śląskie Sosnowiec
Milewska Aleksandra Śląskie Sosnowiec
Samiczak Martyna Świętokrzyskie Kielce
Struzik Anna Świętokrzyskie Kielce,Morawica, Jędrzejów, Końskie, Busko- Zdrój
Switek Agnieszka Świętokrzyskie Połaniec, Staszów, Mielec
Frąckiewicz Małgorzata Warmińsko-Mazurskie Barczewo
Flicińska Sylwia Warmińsko-Mazurskie Dywity
Paszak Anna Warmińsko-Mazurskie Elbląg
Janowicz Katarzyna Warmińsko-Mazurskie Olsztyn
Stefanowicz Urszula Warmińsko-Mazurskie Olsztyn, Olsztynek, Ostróda
Brykała Anna Warmińsko-Mazurskie Olsztyn, powiat olsztyński
Szymańska-Baszak Edyta Warmińsko-Mazurskie Szczytno
Lenartowicz Sylwia Wielkopolskie Chodzież
Przybyłowska Magdalena Wielkopolskie Kalisz
Jaroszewska Daria Wielkopolskie Konin, Turek, Słupca, Poznań i okolice
Zielińska Dorota Wielkopolskie Krosno, Mosina, Poznań
Ferenc Anna Wielkopolskie Leszno
Pściuk Hubert Wielkopolskie Pniewy
Furmańczak Marika Wielkopolskie Poznań
Gabryelczyk Marianna Wielkopolskie Poznań
Gajewska Martyna Wielkopolskie Poznań
Gryska Julita Wielkopolskie Poznań
Jaśkiewicz Maria Wielkopolskie Poznań
Kotlarz Aleksandra Wielkopolskie Poznań
Kołodziejczak Aleksandra Wielkopolskie Poznań
Marcinkiewicz Katarzyna Wielkopolskie Poznań
Menclewicz Katarzyna Wielkopolskie Poznań
Musiał Anna Wielkopolskie Poznań
Zarzycka Karolina Wielkopolskie Poznań
Bukowiecka Beata Wielkopolskie Poznań i województwo wielkopolskie
Banaszak Marta Wielkopolskie Września
Malarczyk Inez Zachodniopomorskie Białuń
Winnicka Katarzyna Zachodniopomorskie Czaplinek
Tytro Sandra Zachodniopomorskie Szczecin
Barczewska Natalia Zachodniopomorskie Wałcz
Bas Justyna Zachodniopomorskie Łobez, Szczecin, Gryfice
Zielińska Anna Łódzkie Koluszki, Brzeziny, Łódź, Nowy Dwór
Stangreciak Justyna Łódzkie Kutno
Popielawska Katarzyna Łódzkie Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Sulejów, Opoczno
Godlewska Barbara Łódzkie Sieradz
Sokołowska-Opelt Ewelina Łódzkie Wieruszów
Jaśkiewicz Ewa Łódzkie Zduńska Wola
Karwala Anna Łódzkie Łódź
Siuda Katarzyna Łódzkie Łódź
Szymańska Aldona Łódzkie Łódź
Wesołowski Paweł Łódzkie Łódź
Rutkowska Aleksandra Łódzkie Łowicz
Niżnik Monika Łódzkie Łódź

  1. Oferty Edukatorów Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy:

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją w placówce warsztatów dla dzieci lub rodziców, konsultacją indywidualną, lub po prostu chcesz porozmawiać z Edukatorem, zapraszamy do zapoznania się z ich ofertami lub do kontaktu telefonicznego.

Nazwisko i imię Województwo Miasto działalności Email Telefon www
Przeliorz
Anna
Dolnośląskie Wrocław przeliorz.anna@zdrowojemy.info 660792295
Kuśmierczyk
Katarzyna
Dolnośląskie Wrocław, Bolesławiec (i okolice) kusmierczyk.katarzyna@zdrowojemy.info 725956501 http://eat4health.pl/
Talaga-Duma
Małgorzata
Dolnośląskie Wrocław, Oława, Siechnice, Jelcz-Laskowice talaga-duma.malgorzata@zdrowojemy.info 691873506 http://jedzzglowa.pl/
Maciejewska
Katarzyna
Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz i okolice grzybczynska.katarzyna@zdrowojemy.info 691 809 313 https://m.facebook.com/dietetykodkuchni/
Nowak
Maria
Kujawsko-Pomorskie Toruń i okolice nowak.maria@zdrowojemy.info 796639792 http://zdrowieodkuchni.info/
Walczak
Martyna
Kujawsko-Pomorskie Żnin i okolice walczak.martyna@zdrowojemy.info 504123148
Karwat
Jolanta
Lubelskie Lublin karwat.jolanta@zdrowojemy.info 790812270
Kukiełka
Agata
Lubelskie Lublin, Biłgoraj kukielka.agata@zdrowojemy.info 503350250
Wojtyra
Nina
Mazowieckie Otwock wojtyra.nina@zdrowojemy.info 501241285
Wiktorowicz
Katarzyna
Mazowieckie Pruszków, Warszawa, Piastów, Brwinów, Milanówek, Grodzisk mazowiecki wiktorowicz.katarzyna@zdrowojemy.info 501437711 http://www.facebook.com/Dietedu
Miśkiewicz
Marlena
Mazowieckie Płock, Gostynin, Kutno, Łowicz, Sochaczew, Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk miskiewicz.marlena@zdrowojemy.info 888170670 http://www.dietoklinika.com.pl
Ostrzyżek
Izabela
Mazowieckie Radom ostrzyzek.izabela@zdrowojemy.info 794908531 http://www.zielarz-dietetyk.pl/
Świerzbin
Marta
Mazowieckie Warszawa pilewicz.marta@zdrowojemy.info 518433140
Szostak
Dorota
Mazowieckie Warszawa szostak.dorota@zdrowojemy.info 575053678
Wojda
Laura
Mazowieckie Warszawa wojda.laura@zdrowojemy.info 505816811 http://dietetykwkuchni.com/
Lubomska
Dorota
Mazowieckie Warszawa, Piaseczno, Lesznowola, Raszyn, Tarczyn, Nadarzyn lubomska.dorota@zdrowojemy.info 502 200 586
Ambroziak
Agnieszka
Mazowieckie Warszawa, Sochaczew, Skierniewice, Łowicz ambroziak.agnieszka@zdrowojemy.info 669 356 352 http://www.witaland.com/
Trzepla-Kowalska
Paulina
Mazowieckie Warszawa, Warka, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grójec trzepla.paulina@zdrowojemy.info 506124636 http://www.zdrowelove-poradnia.pl
Lutak
Marta
Małopolskie Kraków lutak.marta@zdrowojemy.info 514788899 https://akademiaodzywiania.pl/
Wójtowicz
Marta
Małopolskie Kraków, Tarnów, Brzesko, Gorlice, Nowy Sącz wojtowicz.marta@zdrowojemy.info 669 557 450 http://www.kreatorzdrowia.com
Mlak
Karolina
Małopolskie Kraków, Wadowice, Brzesko, Tarnów, Bielsko-Biała mlak.karolina@zdrowojemy.info 728523186
Sokół
Dorota
Małopolskie Kraków, Wieliczka sokol.dorota@zdrowojemy.info 511764699 http://www.dylematymamyitaty.pl
Patrzałek
Anna
Małopolskie Kraków, Wieliczka, Skawina, Wadowice, województwo małopolskie patrzalek.anna@zdrowojemy.info 500686851 http://www.dylematymamyitaty.pl
Niemeczek
Helena
Opolskie Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Głubczyce, Krapkowice, Zdzieszowice weirauch.helena@zdrowojemy.info 725494088 https://www.facebook.com/DietetykNutri/
Szumlak
Weronika
Opolskie Opole szumlak.weronika@zdrowojemy.info 793977059
Szady
Paulina
Podkarpackie Rzeszów szady.paulina@zdrowojemy.info 530807807 http://www.pszdrowie.pl
Kłeczek
Justyna
Podkarpackie Rzeszów i okolice kleczek.justyna@zdrowojemy.info 533536876 http://www.smuklewidelce.pl
Kaczor
Dominika
Podkarpackie Rzeszów, Boguchwała, Łańcut, Kolbuszowa, Sanok kaczor.dominika@zdrowojemy.info 666111439 http://www.vitadiet.com.pl
Cimek
Katarzyna
Podlaskie Białystok cimek.katarzyna@zdrowojemy.info 693156060 http://kasiacimek.pl/
Więckowska
Eliza
Podlaskie Białystok i okolice wieckowska.eliza@zdrowojemy.info 666232708
Jarmoszko
Adrianna
Podlaskie Warszawa, Białystok jarmoszko.adrianna@zdrowojemy.info 881661717
Matysiak-Płoszaj
Magdalena
Pomorskie Malbork, Kwidzyn matysiak-ploszaj.magdalena@zdrowojemy.info 667777397 https://przyjazny-dietetyk.pl/gabinet-malbork-magdalena-matysiak-ploszaj
Moćko
Bożena
Pomorskie Trójmiasto mocko.bozena@zdrowojemy.info 661047560 https://www.facebook.com/edukator.BozenaMocko/
Blachura
Damian
Śląskie Bielsko-Biała, Kozy, Kęty i okolice blachura.damian@zdrowojemy.info 505250785
Borys
Magdalena
Śląskie Chorzów, Katowice, Siemianowice Śląskie, Bytom, Świętochłowice borys.magdalena@zdrowojemy.info http://www.dietetyk-poradnictwożywieniowe.pl
Krzysteczko
Aleksandra
Śląskie Chorzów, Świętochłowice, Bytom, Katowice, Ruda Śląska krzysteczko.aleksandra@zdrowojemy.info 692513693 http://www.dietetyk-krzysteczko.pl
Szostkiewicz
Karolina
Śląskie Częstochowa szostkiewicz.karolina@zdrowojemy.info 602 651 776 http://szostkiewicz.pl
Kucharska
Agnieszka
Śląskie Siemianowice Śląskie, Ustroń kucharska.agnieszka@zdrowojemy.info 507176900 http://www.rownowaga-dietetyk.pl/
Deperas
Iwona
Śląskie Skoczów, Cieszyn deperas.iwona@zdrowojemy.info 668236755
Gruszka
Agnieszka
Śląskie Sosnowiec gruszka.agnieszka@zdrowojemy.info 604 608 568
Milewska
Aleksandra
Śląskie Sosnowiec milewska.aleksandra@zdrowojemy.info 535072415 https://www.facebook.com/swiadomadieta/?fref=ts
Samiczak
Martyna
Świętokrzyskie Kielce samiczak.martyna@zdrowojemy.info 511445741
Struzik
Anna
Świętokrzyskie Kielce,Morawica, Jędrzejów, Końskie, Busko- Zdrój struzik.anna@zdrowojemy.info 785545699 http://www.potegazywienia.pl
Switek
Agnieszka
Świętokrzyskie Połaniec, Staszów, Mielec switek.agnieszka@zdrowojemy.info 530778699
Paszak
Anna
Warmińsko-Mazurskie Elbląg paszak.anna@zdrowojemy.info 733 737 704 http://dietetykelblag.com.pl/index.html
Stefanowicz
Urszula
Warmińsko-Mazurskie Olsztyn, Olsztynek, Ostróda stefanowicz.urszula@zdrowojemy.info 534770643 https://www.facebook.com/Dietetyczny-Stragan-Stefy-1269905403102273/
Brykała
Anna
Warmińsko-Mazurskie Olsztyn, powiat olsztyński brykala.anna@zdrowojemy.info https://www.facebook.com/akademiazdrowegotalerza/?fref=ts
Lenartowicz
Sylwia
Wielkopolskie Chodzież lenartowicz.sylwia@zdrowojemy.info 609612849
Jaroszewska
Daria
Wielkopolskie Konin, Turek, Słupca, Poznań i okolice jaroszewska.daria@zdrowojemy.info 731016312 http://dietetycznaodnowa.pl
Zielińska
Dorota
Wielkopolskie Krosno, Mosina, Poznań zielinska.dorota@zdrowojemy.info 781976677 https://m.facebook.com/dorotazielinskadietetyk/
Pściuk
Hubert
Wielkopolskie Pniewy psciuk.hubert@zdrowojemy.info 693576486
Menclewicz
Katarzyna
Wielkopolskie Poznań menclewicz.katarzyna@zdrowojemy.info 791145410
Bukowiecka
Beata
Wielkopolskie Poznań i województwo wielkopolskie bukowiecka.beata@zdrowojemy.info 785471228 http://www.dylematymamyitaty.pl/
Banaszak
Marta
Wielkopolskie Września banaszak.marta@zdrowojemy.info 667545655
Tytro
Sandra
Zachodniopomorskie Szczecin tytro.sandra@zdrowojemy.info 668322999 http://sandra.tytro.com/
Bas
Justyna
Zachodniopomorskie Łobez, Szczecin, Gryfice bas.justyna@zdrowojemy.info 516 078 445 http://dietetyk-reforma.pl/
Zielińska
Anna
Łódzkie Koluszki, Brzeziny, Łódź, Nowy Dwór zielinska.anna@zdrowojemy.info 533608090 http://www.annmed.pl
Popielawska
Katarzyna
Łódzkie Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Sulejów, Opoczno popielawska.katarzyna@zdrowojemy.info 660543685 https://www.facebook.com/edukatorKasiaPopielawska/
Karwala
Anna
Łódzkie Łódź karwala.anna@zdrowojemy.info 537025537